معرفی کلینیک

درباره ما

درباره کلینیک ارتوپدی فنی پاسارگاد

کلینیک ارتوپدی فنی پاسارگاد به عنوان یکی از مراکز ارتوپدی فنی در شمال غرب تهران، بیش از 20 سال است که در حال ارائه خدمت به عزیزانی است که به هر نحوی دچار مشکلات ارتوپدی بوده‌اند.

ما همواره تلاش داریم از تکنولوژی روز کشورهای پیشرفته‌ در حوزه ارتوپدی فنی مانند آلمان و کره جنوبی در ساخت اورتز، پروتز و اندام‌های مصنوعی بهره برده و با بکارگیری بهترین مواد اولیه، مناسب‌ترین کیفیت را به شما عزیزان ارائه دهیم.

در کلینیک ما بعد از معاینه و ارزیابی دقیق، تمام محصولات متناسب با شخص شما طراحی شده و سپس با قالب‌گیری‌های دقیق و استاندارد آماده می‌شوند تا در نهایت، بهترین کارایی را برای شما داشته باشند.

100%

بیشترین میزان رضایت مراجعین

20 سال تجربه
خدمات

سلامتی پیش نیازی برای یک زندگی باکیفیت است.

باور ما در کلینیک پاسارگاد این است که برای داشتن یک زندگی باکیفیت باید سالم و تندرست بود. برای رسیدن به این آرمان تمام تلاش ما این است که بهترین خدمات ممکن را به مراجعین عزیز ارائه کنیم تا سلامت خود را به دست آورده و بتوانند به راحتی فعالیت‌های روزمره خود را انجام دهند. 

در کلینیک پاسارگاد تمام معاینات بالینی و ارزیابی‌ها با دقت بالا انجام شده و راه‌حل نهایی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. تمرکز ما بر ارائه خدمات اختصاصی متناسب با نوع دغدغه و مشخصات فیزیکی مراجعین محترم می‌باشد. این سخن فقط یک ادعا نیست؛

افتخار ما رضایت ۱۰۰ درصدی مراجعین و نتایج بررسی بازرسان محترم می‌باشد.

در کلینیک ما اکثر قطعات به صورت اختصاصی برای بیمار ساخته می شود و به ندرت در موارد خاصی از قالب‌های پیش‌ساخته استفاده خواهد شد. در مرحله اول کلیه بیماران توسط متخصصین مورد ارزیابی قرار گرفته و سپس با اندازه‌گیری‌های دقیق، طراحی‌های اولیه انجام شده و سپس قالب مورد نیاز ساخته می‌شود.

از آنجا که ساخت قالب‌های سفارشی و شخصی‌سازی شده فرایندی پیچیده و هزینه‌بر است، متاسفانه گاها برخی از همکاران در کلینیک‌های دیگر از این امر چشم‌پوشی کرده و از قالب‌های آماده موجود در بازار استفاده می‌کنند اما ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که در کلینیک پاسارگاد طراحی، قالب‌گیری و اصلاح محصول به صورت شخصی‌سازی شده برای هر مراجعه‌کننده به صورت جداگانه انجام خواهد شد تا شما بتوانید در کنار درمان و بهبود مشکل خود، احساس آسودگی و راحتی را در حین استفاده از محصول تجربه کنید.

کلینیک پاسارگاد مجهز به کلیه دستگاه‌های بروز جهت انجام اسکن‌ (استاتیک و داینامیک) و ساخت قطعات می‌باشد. یکی از دستگاه‌های پیشرفته موجود در کلینیک، دستگاه تراش CNC است که در تولید کفی‌ طبی سفارشی و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

متخصصین کلینیک ضمن انجام اقداماتی مانند معاینه، طراحی و ساخت محصولات، خدمات دیگری نیز ارائه خواهند کرد مانند: آموزش نحوه استفاده از محصول، تمرین‌های و ورزش‌های اصلاحی و سایر دستورالعمل‌های مراقبتی

با مراجعه به کلینیک ارتوپدی فنی پاسارگاد برای خود و خانواده عزیزتان سلامتی و کیفیت زندگی را به ارمغان بیاورید؛ چرا که ما همت کرده‌ایم با بالاترین کیفیت و تخصص به شما مراجعین عزیز خدمت نماییم. برای مشاوره رایگان ارتوپدی فنی روی لینک زیر کلیک کرده و نوبت خود را به صورت آنلاین رزرو نمایید؛ در اولین فرصت ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

رزرو نوبت آنلاین کلینیک پاسارگاد

X